Jak pomagamy

Dzieci

W roku 2016 wprowadziliśmy grupowe treningi komunikacyjne dla dzieci w wieku 5-9 lat ze zdiagnozowaną afazją rozwojową lub opóźnionym rozwojem mowy. Nasz zespół terapeutów buduje kompleksowe programy, które mają na celu połączenie terapii neurologopedycznej z treningiem społecznym.

Dowiedz się więcej

Młodzież

Głównym celem naszej pracy z młodzieżą jest intensywny grupowy trening komunikacyjny i społeczny mający na celu wsparcie młodych osób z afazją w procesie reintegracji społecznej poprzez: przełamanie logofobii (lęku przed mówieniem), wyjście z izolacji i zapobieganiu depresji oraz wycofywaniu się z życia społecznego. Grupowe treningi komunikacyjne i psychospołeczne są wypracowanymi przez 5 ostatnich lat najwartościowszymi standardami pracy w fundacji „Między Słowami”.

Dowiedz się więcej

Dorośli

Osoba dotknięta afazją odizolowuje się od społeczeństwa, zamyka się we własnym świecie „ciszy komunikacyjnej“, lęku, smutku, a często i depresji. Traci motywację do dalszych działań. Naszym celem jest przywrócić światu osoby dotknięte zaburzeniami mowy i nauczyć je, że mają jeszcze wiele do zaoferowania. W pracy z dorosłymi wykorzystujemy nasz autorski program, zbudowany na wieloletnim doświadczeniu.

Dowiedz się więcej

Nasze projekty

Żyć z afazją

telefoniczna i internetowa poradnia psychologiczno-neurologopedyczna

Moja Afazja

poradnik dla osób z afazją i ich opiekunów

Poradnia neurologopedyczna dla dorosłych osób z afazją

indywidualna terapia neurologopedyczna dla 80 pacjentów w województwa pomorskiego

Możesz nam pomóc pomagać

Podaruj 1% podatku

możesz szybko i wygodnie rozliczyć PIT online i przekazać 1% podatku na fundację

Wpłać darowiznę

możesz wpłacić darowiznę bezpośrednio na nasze konto, płatność jest realizowana przez bezpieczny system PayU